Uudised

SA.MET´i tütarettevõte ja FOB Solutions OÜ sõlmisid THS-i edasiarenduseks koostööleppe

28.04.2021

Tänavu oma 30. juubelit tähistav SA.MET AS on viimased kümmekond aastat lisaks põhitegevusele pööranud rõhku IT ja ehituse sünergia loomisele. 2013. aastal arendasime enda ettevõtte vajadusest lähtuvalt välja THS nimelise tarkvaralahenduse, mis aitaks muuta pisiremonditeenuste töökorraldust efektiivsemaks, optimeerides nendega seotud haldusprotseduure. Uudse lahenduse positiivne mõju oli tuntav juba peale mõningast testperioodi ja see julgustas meid asutama eraldi tütarettevõtte THS Tarkvara OÜ, et kasulikku tööriista sõltumatult edasi arendada ning teistelegi ettevõtetele pakkuda.

Jätkuva kvaliteedi ja arengu saavutamiseks sõlmis THS Tarkvara OÜ 2021. a. aprilli lõpus koostöölepingu uue juht- ja arenduspartneri, FOB Solutions OÜ-ga. Tegemist on pikaajalise kogemusega äriprotsesside digitaliseerimisele keskendunud ettevõttega, kelle referentside hulka kuulub mobiilirakenduste, veebisüsteemide ja nutilahenduste arendus rahvusvaheliselt tuntud klientidele nagu Luminor, Tallink, Elering, airBaltic jt. Sõlmitud koostööleppe kohaselt asub FOB Solutions OÜ tegelema THS-i igakülgse edasiarendusega, sh müügijuhtimine, tarkvaraarendus, klienditugi jm.

THS Tarkvara OÜ seniste klientide hulka kuulub ka üks suuremaid tanklate ja mugavuspoodide jaekette Circle K, kelle võrgustikus on ligi 15 000 teenindusjaama üle maailma. Circle K Eesti haru on THS-i tarkvaralahendust kasutanud juba kauem kui 5 aastat. 2019. aastal liitus THS Tarkvara OÜ Tehnopoli Startup Inkubaatoriga, kus kogenud mentorite abiga ettevõttesse suurel määral kompetentse kaasati.

THS on software-as-a-service tüüpi tarkvaralahendus, olles operatiivseks „kiirkanaliks“ teenuste efektiivsemaks haldamiseks ja sobib eelkõige ettevõtetele, kellel on palju objekte ja on-demand tüüpi sisseostetavaid teenuseid, ning töövõtjatele, kes neid objekte igapäevaselt teenindavad. THS võimaldab töövõtjatega suhtlemise tuua kokku ühele platvormile. See tähendab, et oluliselt väheneb teenuste haldamisega seotud kulu, hoides kokku nii teenuse tellija kui töövõtja aega. Samuti võimaldab THS tänu isegenereeruvale aruandlusele analüüsida teostatud tööde mahtu, jaotust, kulu jne, pakkudes asendust seni erinevatest allikatest kokku koondatud infole ja raportitele.

Tellija mõistes sobib THS hästi näiteks just tanklakettidele, aga ka teistele jaekaubandus- ja teenindusettevõtetele ning eri paigus kinnisvara omavatele organisatsioonidele nagu näiteks hotellid, ülikoolid, haiglad, omavalitsused jt. Töövõtjatest kasutavad THS-i näiteks remondi-, hooldus- elektri-, haljastus-, koristus- ja reklaamiteenuseid pakkuvad ettevõtted.

Loe THS-i kohta lähemalt siit ja küsi lisainfot: www.ths.ee 

Kõik uudised