icon

Niidupargi elurajoon

Uus kodu sulle ja su perele

Tere tulemast uude elukeskkonda

Peagi kerkib Pärnu linna uhiuus Niidupargi elurajoon, kus leiab endale uue kodu 160 pere. See on kaasaegne elukeskkond, kus fookus on tänapäevastel lahendustel ja õdusal õuealal. Niidupargis kohtuvad linnalikud mugavused ja looduslik miljöö. Need on uued kodud Pärnus, kus on turvaline ja hea elada ning kus kodu algab kaugemalt kui sinu isiklik korteriuks. Kokku tuleb Niidupargi elurajooni 6 kortermaja. Esimesed majad valmivad 2022. a.

Niidupargis saavad kokku linnalikud mugavused ja looduslik miljöö. See kõik loob eeldused, et siin on terviklik elukeskkond, kus on hea elada ja kus kodu algab kaugemalt kui sinu isiklik korteriuks.

Uus kodu sulle ja sinu perele

Niidupargi elurajoon on kavandatud Räämale, vahetult Niidu parkmetsa kõrvale. Hubase kodusoojuse saamiseks on igas korteris vesipõrandaküte, soojustagastusega ventilatsioon ja kolmekordselt klaasitud aknad. Majad on energiasäästlikud, energiaklassiga B. Korterid on 1-4toalised ja igal korteril on oma rõdu või terrass. Korterile lisaks on võimalus juurde soetada panipaik ja isiklik parkimiskoht. Palju rõhku pannakse ühisele õuealale, mis saab olema rikkalikult haljastatud, toob naabrid kokku ja liidab elurajooni üheks tervikuks.

  • Uus ja peresõbralik elukeskkond Pärnus

  • Nutikad lahendused korteris ja õuealal

  • Avatud ja kaasaegsed kodud

Kõige eest on hoolitsetud

Niidupargi elurajoon on mõeldud inimesele, kes hindab läbimõeldud elukeskkonda. Loodavad kortermajad moodustavad ühtse terviku, kus sinu kodu algab juba palju kaugemalt kui korteriuks. Elurajooni keskpunktiks saab majade keskele rajatav roheline õueala, kuhu tulevad istumiskohad, mänguväljakud ja puhkealad. Mõeldud on nii autode kui ka jalgrataste parkimisele. Samuti on hoolitsetud asjade hoiustamise eest. Lähedal on koolid, lasteaiad, mitmed suured tööandjad ja bussipeatus, kust on hea ühendus Pärnu kesklinnaga. Kõige eest on hoolitsetud, et saaksid end tunda oma kodus ja lähiümbruses mugavalt.

  • Rõõm parkmetsa lähedusest

  • Mitmekülgsed vaba aja võimalused

  • Ligidal töökohtadele ja ühistranspordile

Rõõm parkmetsa lähedusest

Üha rohkem inimesi eelistab elada keskkonnas, kus on ruumi jäetud loodusele. Niidupargis on suurepärased võimalused roheluse nautimiseks. Võta kaasa piknikukorv ja einesta õuealal, samal ajal kui lapsed mänguväljakul turnivad. Ärka koos linnulauluga ja avasta imelisi paiku parkmetsas. Või võta ette üks jooksu- või rattatiir Jüri Jaansoni rajal, mis kulgeb mööda lähedalasuva maalilise Pärnu jõe kaldaid.

Kaasaegsed kodud

Niidupargi elurajoon paistab silma nutikate lahendustega. Ava tõkkepuu mobiiliga ja hoia nutirakenduse abil silm peal jooksvatel elektri- ja veekuludel. Niidupargi majadele ja parkimisaladele paigaldatakse valvekaamerad. Välisukse fonolukk töötab interaktiivselt, edastades korteris asuvale displeile nii pilti kui ka heli. Parkimiskohtadele luuakse elektriautode laadimise valmidus. Elurajooni on kavas paigaldada ka nutipostkastid.

Niidupargi elurajooni arendaja on Ülejõe Arendused OÜ ja ehitaja SA.MET AS, kellel on 30 aastat kogemust ehitusalal.

Majade autor on arhitekt Anne Vaisma, kes on ka varasemalt elukeskkonnaga ühtesulavaid ja läbimõeldud kortermaju projekteerinud.

Meie käekirjaga kodud on juba valminud Oja ja Liblika tänava nurgale ning Lillepargi arendusse.

Arendatud korterelamute peamised väärtused on praktilised ja mugavad asukohad, avarad ja kaasaegsed planeeringud, energiasäästlikud lahendused, keskkonnasõbralik mõtteviis ning elukeskkonnad, kus on mõeldud kõigile.

"Soovime, et tunneksid end oma uues kodus hästi."

Räägi kaasa, millist kodu sa tahad

Uued kodud Pärnus ootavad sind! Varajasel huvilisel on eelis. Kui annad oma soovidest teada juba täna, saame neid paindlikumalt arvesse võtta.

  • Suurem valikuvabadus – mida varem end registreerid, seda suurem korterivalik sulle avaneb.
  • Vali ise, kas soovid põhjapoolset või päikeselist kodu ning milliseid siseviimistlusvalikuid sa eelistad.
  • Sinu jaoks mugav ostuprotsess – saame sind aidata erinevate asjaajamistoimingutega nagu koduvahetus, kodulaenu taotlemine jm.