Tutvustus
icon

Niidupargi elurajoon

Tutvustus

Tutvustus

Tere tulemast uude elukeskkonda. Niidupargi elurajoon asub Räämal, vahetult Niidu parkmetsa kõrval. Lähimate aastate jooksul kerkib siia 6 energiasäästlikku kortermaja, kus uue kodu leiab omale kuni 160 Pärnu pere. Esimesed kodud Niidupargi elurajoonis valmisid 2022. a.

Niidupargi korterid on 1-4toalised, igal korteril on oma rõdu või terrass. Hubase kodusoojuse saamiseks on igas korteris vesipõrandaküte, soojustagastusega ventilatsioon ja kolmekordselt klaasitud aknad. Korterile lisaks on võimalus juurde soetada panipaik ja isiklik parkimiskoht.

Elurajooni keskpunktiks saab majade keskele rajatav roheline õueala, kuhu tulevad istumiskohad, mänguväljakud ja puhkealad. Lähedal on koolid, lasteaiad, mitmed suured tööandjad ja bussipeatus, kust on hea ühendus Pärnu kesklinnaga. Jalutuskäigu kaugusel asub Pärnu jõe äärne Jüri Jaansoni rada, kus on mõnus joosta ja tervisekõndi teha.

Niidupargi majadele ja parkimisaladele paigaldatakse valvekaamerad. Välisukse fonolukk töötab interaktiivselt, edastades korteris asuvale displeile nii pilti kui ka heli. Fonolukku saab avada ka nutirakendusega. Parkimiskohtadele luuakse elektriautode laadimise valmidus. Samuti on hoolitsetud jalgrataste ja asjade hoiustamise eest.

Niidu 1c ehitusinfo

Hoone ehitatakse vaivundamendile. Kandvad seinad on Columbia plokkidest. Välisseinad on EPS soojustusega (200 mm) ja Dryvit-krohviga viimistletud. Majal on lamekatus, kattematerjal on rullkate. Korterite vahelised seinad on viimistletud Columbia plokist, korterisisesed seinad on kipsist. Vahelagedeks on monteeritav õõnespaneel.

Kõigil korteritel on kvaliteetsed kõrge heli- ja soojapidavusega kolmekordse klaasiga PVC raamis pakettaknad. Uue lahendusena paigaldatakse aknad soojakadude minimeerimiseks ilma kiiludeta uuendusliku TrioTherm+ paigaldusviisiga. Maja välisuks on turvaklaasiga metallprofiilis ja varustatud korterist avatava fonolukuga. Korterite välisuksed on tammespoonist kattega ja EI 30 tulepüsivusega. Trepikoda on krohvitud ja värvitud, trepid ja trepimarsid lihvitud betoonist või kaetud klinkerplaadiga.

Maja on ühendatud linna võrkudega. Soe vesi tuleb maja soojussõlmest. Keskküte toimib põrandaküttena kaugküttevõrgu baasil. Niisketes ruumides on elektripõrandaküte.

 • hoone vastab energiaklassile B
 • kahetariifsed kaugloetavad elektriarvestid
 • sooja ja külma vee mõõtmine korteripõhiselt
 • igas eluruumis eraldi reguleeritav vesipõrandaküte
 • soojustagastusega ja eelsoojendusega sundventilatsioon
 • pistikupesade ja lülitite paigaldus vastavalt elektriprojektile
 • TV-liitumise valmidus
 • internetiga liitumise valmidus (fiiberoptiline kaablivõrk, igas korteris optiline kaabel)
 • fonosüsteem maja välisukse avamiseks
 • lift

Kontaktid

Räägi kaasa, millist kodu sa tahad

Uued kodud Pärnus ootavad sind! Varajasel huvilisel on eelis. Kui annad oma soovidest teada juba täna, saame neid paindlikumalt arvesse võtta.

 • Suurem valikuvabadus – mida varem end registreerid, seda suurem korterivalik sulle avaneb.
 • Vali ise, kas soovid põhjapoolset või päikeselist kodu ning milliseid siseviimistlusvalikuid sa eelistad.
 • Sinu jaoks mugav ostuprotsess – saame sind aidata erinevate asjaajamistoimingutega nagu koduvahetus, kodulaenu taotlemine jm.