Algasid Niidupargi teise etapi ehitustööd

Algasid Niidupargi teise etapi ehitustööd

Niidupargi elurajooni ehitus on jõudnud teise etapini. Novembris algasid järgmise kolme kortermaja ettevalmistustööd. Kuuest kortermajast koosnev elurajoon saab lõplikult valmis 2026. aastaks.

Niidupargi elurajoonis on valminud kaks kortermaja – Oja 71 ja oktoobris sissekolimiseks valmis saanud Niidu 1C, kuhu on saadaval veel viimased korterid.

Hetkel käib Oja 69 korterelamu ehitus ja müük, mis valmib 2024. aasta kevadeks. Sellega saavad Niidupargi esimese etapi ehitus- ja haljastustööd valmis. Kokku arendati esimeses etapis uued kodud Pärnus 68 perele.

Tutvu vabade korteritega

 

Lähiaastatel valmib 3 uut kortermaja

Teises etapis tuleb Niidupargi elurajooni veel kolm uut kortermaja. Esimesena valmib 5-korruseline Niidu 1B, mis tuleb Niidu 1C kortermaja kõrvale, teisele poole Rääma oja.

Seejärel valmib 4-korruseline Niidu 1A ja viimasena 3-korruseline Niidu 1. Kokku leiab teises etapis omale uue kodu veel 58 Pärnumaa pere.

 

Külaliste parkla ja uued õuealad

Niidupargi arenduse teise etapi raames rajatakse Rääma tänava äärde avalik parkla, mida saavad kasutada ka Niidupargi elanike külalised.

Tööde käigus rajatakse kergliiklustee, mis ühendab Rääma ja Oja tänava. Lisaks tuleb elurajooni ja Niidu pargi vahele jalgtee koos jalakäijatele mõeldud sillaga üle Rääma oja, mis teeb loodusesse mineku veelgi mõnusamaks.

Niidupargi elurajoonis on mõeldud ka lastega peredele. Lisaks juba valminud mänguväljakutele lisandub teises etapis veel mitu mänguala, kus jagub tegevust nii suurtele kui väikestele.

 

Niidupargi elurajoon – uus kodu sulle ja sinu perele

Niidupargi korterid on avarad ja läbimõeldud planeeringuga. Korterid on 1-4toalised ja igal korteril on oma rõdu või terrass. Korterile lisaks on võimalik osta panipaik ja parklakoht tõkkepuuga parklas.

Niidupargi on hinnatud ja kiiresti arenev piirkond, kus ühelt poolt on mõnus elukeskkond, teisalt aga on siin läheduses palju suuri tööandjaid ja ka bussiühendus kesklinnaga on väga hea.

Niidumetsa bussipeatus asub elurajoonist praktiliselt üle tee, 100 m kaugusel. Lähedal on Pärnu jõgi, Jaansoni rada, Rääma looduskaitseala, toidupoed, koolid ja lasteaiad. Rohelust lisab kohe kõrval asuv Niidu park, kust leiab vanametsade vääriselupaigad.

 

Uued A-energiaklassi majad

Niidupargi kortermajad on uuenduslikud, energiasäästlikud ja läbimõeldud planeeringuga. Majade energiaklass on A. Kõigile Niidupargi majadele paigaldatakse katusele päikesejaam, mis aitab igakuiseid kulusid veelgi vähendada.

Korterites on kolmekordsed aknad, kõrged laed, sundventilatsioon ja reguleeritav põrandavesiküte.

Turvatunde hoidmiseks on majade juures videovalve. Elanike parkimiskohad asuvad tõkkepuu taga, mida saab avada nii puldist, mobiilist kui ka automaatse autonumbri tuvastuslahendusega. Uuenduslik on ka fonosüsteem, mida saab juhtida distantsilt ja telefoni äpiga, ilma kodus olemata.

 

Niidupargi elurajooni arendaja on Ülejõe Arendused. Majade autor on arhitekt Anne Vaisma. Korterite müügiga tegeleb Kinnisvaraekspert.

Tutvu Niidupargi elurajooniga: www.niidupargi.ee

 

 

Kontaktid

Räägi kaasa, millist kodu sa tahad

Uued kodud Pärnus ootavad sind! Varajasel huvilisel on eelis. Kui annad oma soovidest teada juba täna, saame neid paindlikumalt arvesse võtta.