Avatud ja kaasaegsed kodud

Avatud ja kaasaegsed kodud

Niidupargi uutes kodudes on palju valgust ja avarust ning kõik eluks on vajalik loogiliselt paigutatud. Läbi on mõeldud see, kus asub köök, kuhu käivad üleriided ja kus asuvad magamistoad. Suurematesse korteritesse on ära mahutatud saun. Lisaks saab soetada eraldi panipaiga esimesele korrusele.

Niidupargi korterid on 1-4toalised. Avarust lisavad maast laeni aknad ja keskmisest kõrgemad laed. Iga uue kodu juurde kuulub ka rõdu või terrass, kus sooja ilma ja suvepealinna võlusid nautida.

Mugavust lisab vesipõrandaküte, mis on igas korteris eraldi reguleeritav. Küttekulud hoiab madalalal katusel asuv päikesejaam, kolmekordsed aknad ja soojustagastusega ventilatsioon. Soojakadude vältimiseks paigaldame kõikidele majadele aknad TrioThem+ paigaldusviisil ehk ilma kiiludeta, mida oleme kasutanud ka varasemates arendustes. Selline lahendus on kallim, kuid tasub end elanike vaates igati ära, eriti praegusel ajal.

Köök on kodu süda, seepärast on väga oluline, et see ühe esimese asjana uues kodus paika saaks. Kõikide Niidupargi korteritega on kohe võimalik kaasa osta ka köök, mille saab arvestada kodulaenu makse sisse. Mugavaks tellimiseks oleme köögimööblipartneriga välja töötanud mõned  standardlahendused, mis on loodud spetsiaalselt Niidupargi korteritesse. Erisoovide puhul saab köögile küsida meie partnerilt Trinity Sisustuselt eraldi pakkumise, mille saab arvestada korteri ostuhinna sisse, mis võrreldes köögi hilisema tellimisega on kliendi jaoks soodsam ja mugavam.

Uue korteri ostuga kaasneb ka korteri sisustamine. Selleks pakume Niidupargi korteri ostjatele professionaalset sisekujundusabi meie koostööpartneritelt. Niidupargi korteriostjale on konsultatsioon tasuta. Võimalik on sisekujundajalt küsida nõu väga mitmesugustel teemadel nagu värvid, stiilid, mööbel, kardinad, valgustid, vaibad jne.

Tutvu korteriplaanidega

Kontaktid

Räägi kaasa, millist kodu sa tahad

Uued kodud Pärnus ootavad sind! Varajasel huvilisel on eelis. Kui annad oma soovidest teada juba täna, saame neid paindlikumalt arvesse võtta.