Mitmekülgsed vaba aja võimalused

Mitmekülgsed vaba aja võimalused

Niidupargi keskpunktiks saab ühine õueala, mis saab olema rikkalikult haljastatud, toob naabrid kokku ja liidab elurajooni üheks tervikuks. Niidupargi õueala arhitekt on Piret Müüripeal.

Õuealale paigaldatakse istumisnurgad, kiiged, liumäed, turnimis- ja võimlemisalad, piknikulauad, pinksilaud. Sellest saab kogukonna kohtumisala, kus jätkub tegemist kõigile, nii suurtele kui väikestele. Õueala saab valmis paralleelselt esimese maja, Oja 71 valmimisega 2022. a. Ainuüksi Oja 71 kortermaja kinnistule on plaanis istutada enam kui 200 taime.

Niidupargist vaid kiviviske kaugusel on Pärnu jõgi, mille kõrval on Jaansoni rada ja jõeäärne ujumisrand. Jõe kaldal saab teha tervisesporti ja sealt kaudu on mugav jõuda kesklinna või Papiniidu sillani. Niidupargist on lihtne võtta suund ka mööda Oja tänavat Ehitajate tee suunas, kus on hea jalgrattal ja rulluiskudel sõita.

Loe rohkem Niidupargi elurajooni kohta

Kontaktid

Räägi kaasa, millist kodu sa tahad

Uued kodud Pärnus ootavad sind! Varajasel huvilisel on eelis. Kui annad oma soovidest teada juba täna, saame neid paindlikumalt arvesse võtta.