Niidupargi kolmas kortermaja peagi müügis

Niidupargi kolmas kortermaja peagi müügis

06. aprillil toimunud Niidu 1c kortermaja sarikapeol pandi nurgakivi juba kolmandale Niidupargi elurajooni majale, mis tuleb aadressile Oja 69. Kuigi ehituses on muutlikud ajad, liigub Niidupargi elurajooni ehitus plaanipäraselt. Lisaks 15-le juba valminud korterile saab 2024. aastaks valmis veel 53 uut kodu.

Arendaja esindaja Janno Metsa kinnitusel ei pea Niidupargi koduostjad muret tundma. „Võrreldes traditsiooniliste arendajatega on meil ehk veidi lihtsam, sest oleme ise nii ehitaja kui ka arendaja rollis,“ ütleb Metsa. Huvi Niidupargi korterite vastu on ka täna jätkuvalt suur, seega tasub kodu ostmisest huvitatutel juba varakult ühendust võtta, lisab ta.

 

Praegu müügis olevad korterid ja ehitustähtajad

Uude Niidupargi elurajooni ehitatakse kokku kuus kortermaja 127 korteriga. Esimene maja aadressil Oja 71 sai valmis 2022. sügisel ja sinna on uued elanikud juba sisse kolinud. Oja 71 majas asub ka Niidupargi näidiskorter.

Hetkel on võimalik kortereid osta Niidu 1c majja, mis valmib selle aasta sügisel. Peagi avatakse müük ka 2024. a valmivasse 6-korruselisse Oja 69 majja. Pärast seda on Niidupargi esimene ehitusetapp valmis ja arendustegevus kolib edasi üle Rääma oja, lähemale Pärnu jõele.

Kogu Niidupargi elurajoon peaks praeguste plaanide järgi valmis saama 2026. aasta alguseks.

 

Hea ja terviklik elukeskkond, kus elada

Niidupargi puhul on tegemist hinnatud ja kiiresti areneva piirkonnaga, kus ühelt poolt on mõnus elukeskkond, teisalt aga on siin läheduses palju suuri tööandjaid ja ka bussiühendus kesklinnaga on väga hea.

Niidumetsa bussipeatus asub uuest elurajoonist praktiliselt üle tee, 100 m kaugusel. Lähedal on Pärnu jõgi, Jaansoni rada, Rääma looduskaitseala, koolid ja lasteaiad.

Lähiajal avatakse Niidu tänaval uus Rimi kauplus, mis jääb Niidupargi elurajoonist 400 m kaugusele. Mugavalt lähedal asub Selver. Sel aastal peaks linna poolt Oja 122 kinnistule rajatama ka uus laste mänguväljak, mis sai Pärnu kaasava eelarve hääletusel teise koha.

Niidupargi elurajoon paikneb kohe Niidu pargi kõrval. Park on osa 20-hektarilisest Niidu maastikukaitsealast, kus asuvad vanametsade vääriselupaigad ja pesitseb mitmeid linnuliike.

Koos kortermajade valmimisega luuakse Niidupargi elurajooni elanikele rohelised õuealad, kus on piknikulauad, puhkepingid, lauatennis ja mänguväljakud. Lisaks ehitatakse Oja ja Niidu tänavate äärde kergliiklusteed.

 

Energiasäästlikud majad koos oma päikesejaamaga

Niidupargi kortermajad on uuenduslikud, energiasäästlikud ja läbimõeldud planeeringuga. Korterid on 1-4toalised. Igal korteril on rõdu või terrass, kõrged laed, sundventilatsioon ja põrandavesiküte. Lisatasu eest on võimalik soetada parkimiskoht ja panipaik. Niidu 1c ja Oja 69 majas on lift.

Kõigile Niidupargi majadele paigaldatakse katusele päikesejaam, mis aitab igakuiseid kulusid veelgi vähendada.

Esimese ehitusetapi lõpuks luuakse majaelanikele elektriauto laadimise võimalus kinnistu ühisalal. Turvatunde hoidmiseks on majade juures videovalve. Elanike parkimiskohad asuvad tõkkepuu taga, mida saab avada nii puldist, mobiilist kui ka automaatse autonumbri tuvastuslahendusega. Uuenduslik on ka fonosüsteem, mida saab juhtida distantsilt ja telefoni äpiga, ilma kodus olemata.

Vaata hetkel müügis olevaid kortereid

Kontaktid

Räägi kaasa, millist kodu sa tahad

Uued kodud Pärnus ootavad sind! Varajasel huvilisel on eelis. Kui annad oma soovidest teada juba täna, saame neid paindlikumalt arvesse võtta.