Uus ja peresõbralik elukeskkond Pärnus

Uus ja peresõbralik elukeskkond Pärnus

Niidupargis algab kodu kaugemalt kui sinu isiklik korteriuks. Majade ümbrust hakkab kaunistama haljastatud õueala, kus on lastel hea mängida ning kust leiab puhkepingid, pinksilaua, mänguväljakud erinevas vanuses lastele, jalgrataste parkimiskohad ja rohealad. Ühine õu valmib koos esimese majaga 2022. a. Korterelamute energiaklass on A.

Niidupargi elurajooni arhitekt on Anne Vaismaa, kes on lähtunud kortermajade projekteerimisel sellest, et kogu piirkond moodustaks ühtse terviku ja sobituks kokku sealse keskkonna ja loodusega. Ühiskasutatavate ruumide ja näidiskorterite sisekujundaja on Laili Allmaa.

Niidupargi elurajooni arendab Ülejõe Arendused OÜ ja ehitab SA.MET AS, kes on varasemalt rajanud korterelamuid ka Oja ja Liblika tänava nurgale ning Lillepargi arendusse. Ülejõe Arendused OÜ on AS SA.METi tütarettevõte, mis tegeleb aktiivselt Pärnu kinnisvara arendamisega ja kohalike elanike elukohavalikute mitmekesistamisega. Koostöös valminud ehitiste märksõnadeks on uuendusmeelsus ja kõrged standardid. Iga varasem projekt on toonud kaasa uusi ideid, mida järgmises arenduses veelgi nutikamalt ja elanikele mugavamalt lahendada.

Niidupargi saab olema senistest elamuarendustest kõige terviklikum. Peamine erinevus võrreldes mitmete teiste Pärnu uusarendustega on see, et siia ei arendata mitte üksikut maja, vaid luuakse omaette linnak – elukeskkond, kus on hea elada igas vanuses Pärnu inimestel ja peredel.

Võta ühendust

Kontaktid

Räägi kaasa, millist kodu sa tahad

Uued kodud Pärnus ootavad sind! Varajasel huvilisel on eelis. Kui annad oma soovidest teada juba täna, saame neid paindlikumalt arvesse võtta.