Uus maitsekalt sisustatud 3-toaline korter Niidupargis – koli kohe sisse!

Uus maitsekalt sisustatud 3-toaline korter Niidupargis – koli kohe sisse!

Niidupargi elurajoonis ootab omanikku värskelt valminud ja maitsekalt sisustatud 3-toaline korter. Lepi juba täna kokku külastus ja tule tutvu oma uue koduga!

3-toaline õhtupäikese poolne korter asub Niidupargi elurajoonis, Niidu 1c kortermaja neljandal korrusel, kuhu pääseb mugavalt liftiga. Korteris on elutuba koos avatud köögiga, millest kummalegi poole jäävad eraldi paiknevad magamistoad. Elutoast pääseb rõdule, kus on mõnus hommikukohvi juua.

Korteri sisekujunduse autorid on Laili Allmaa ja Piret Parts Mööblisahvrist. Põrandaid katab kvaliteetne hele tammeparkett. Aktsenti lisavad skandinaavialikes toonides värvitud seinad.

Korteri hinna sisse kuuluvad ka massiivsed hallid Haapsalu Uksetehases toodetud siseuksed. Vannituba on kaetud marmorit imiteerivate keraamiliste plaatidega. Heledale vannitoale lisavad nüanssi valgustusega peegel ning kuldsetes toonides dušš ja segisti.

Korteris on olemas kogu sissekolimiseks vajalik mööbel sh diivan, voodi, söögilaud, eritellimusel valminud garderoob ja köök koos tehnikaga. Samuti on sisekujundajate käe all siia juurde sobitatud elegantsed valgustid, vaibad ja seinapildid, mis teevad sellest korterist tõeliselt hubase kodu.

Köögi ja garderoobi on valmistanud Trinity Sisustus, valge köögitehnika on Electroluxilt. Eritellimusel garderoob mahutab kõik vajaliku – üleriided, jalanõud jne. Garderoobi üks osa on ka avatud riiul, kuhu saab panna võtmed, koti ja muu tarviliku.

Koli kohe sisse

Täielikult möbleeritud korter on vaba ja sissekolimiseks valmis. Niidu 1c-18 hind sisaldab ka kogu sisustust.

Hinna sisse kuuluvad:

  • Köök ja garderoob 10 800.-
  • Mööbel, valgustid, sisustus 9400.-
  • Premium siseuksed Haapsalu uksetehas 950.-
  • Vannituba 850.-

Korteri hind koos sisustusega: 179 000.-

 

Tutvu Niidu 1c-18 korteriplaaniga

Niidu 1c majas on saadaval veel üksikud korterid. Tutvu Niidu 1c vabade korteritega

2024. aasta kevadel valmib Niidupargi elurajooni kolmas maja, Oja 69, mille müük on avatud juba praegu. Tutvu Oja 69 vabade korteritega

Uute korterite hind algab 2 320.- €/m2.

Niidupargi elurajoon

Niidupargi elurajoon on uus terviklik elukeskkond Pärnus, kuhu tuleb kokku kuus A-energiaklassi kortermaja. Palju rõhku on pandud õuealale ja hoovile, kuhu on rajatud rikkalik haljastus, eri vanusele mõeldud mänguväljakud ja puhkealad.

Kohe uue elamurajooni kõrval asub Niidu parkmets, mis on looduskaitse all. Lähedal on kergliiklusteed ja Jaansoni rada, kauplused, haigla, kool, lasteaed ja paljud suured tööandjad. Bussipeatus asub elurajoonist vaid 100 meetri kaugusel.

Uued mugavad korterid

Niidupargi korterid on 1-4toalised, kvaliteetse siseviimistlusega ja läbimõeldud planeeringuga. Igal korteril on oma rõdu või terrass. Korterites on ruumipõhiselt reguleeritav põrandaküte, soojustagastusega ventilatsioon, kõrged laed ja kolmekordsed aknad. Majas on lift ja õuealal on videovalve. Kortermajal on mobiilse juhtimisega videofonolukk, mis edastab korterisse nii pilti kui ka heli.

Korterile lisaks saab osta panipaiga ja autokoha tõkkepuuga parklas, mis avaneb puldi, mobiili ja auto numbrituvastusega. Parklas on elektriautode laadimisvõimalus. Majade juures on ka rataste varjualune. Lisaks rajatakse Rääma tänava äärde avalik parkla, mida saavad mugavalt kasutada Niidupargi külalised.

Tule tutvu oma uue koduga!

Ootame sind külla! Niidupargi kodudega tutvumiseks võta ühendust maakleriga ja lepi kokku sobiv aeg külastuseks.

Niidupargi korterite müügiga tegeleb Kinnisvaraekspert. Kontaktid leiad lehe lõpust.

Kontaktid

Räägi kaasa, millist kodu sa tahad

Uued kodud Pärnus ootavad sind! Varajasel huvilisel on eelis. Kui annad oma soovidest teada juba täna, saame neid paindlikumalt arvesse võtta.