AS SA.MET tegutseb alates 1991. aastast ja pakub erinevaid ehitusalaseid teenuseid.

Ettevõte alustas tegutsemist tehnosüsteemide ehituse ja betoonitöödega, millele on aja jooksul lisandunud täna üheks suurimaks valdkonnaks olev tanklate ehitus ja hooldus ning kinnisvaraarenduse valdkond. Meie poolt teostatavad objektid asuvad kõikjal üle Eesti ja oleme üks suuremaid ehitusettevõtteid Pärnumaal.

SA.MET on Konkurentsivõimelisim väike- ja keskmise suurusega ettevõte aastal 2018, Äripäeva 2018 Ehitusettevõtete TOPi võitja, Äripäeva 2018 Pärnumaa TOPi võitja, Eesti gasellettevõte 2019 ja Edukas Eesti Ettevõte 2014-2018.

Meie teenuste alustaladeks on usaldus, teenuse sisu ja kvaliteet.

Pakume teenuseid eelkõige äriklientidele ja teeme tihedat koostööd teiste Eesti ehitusettevõtetega. Väärtustame pikaajalisi koostöösuhteid ja pakume paindlikku kliendivajadusest lähtuvat ehitusteenust järgmistes valdkondades: tanklad ja teenindusjaamad, hoonesisesed tehnosüsteemid, betoonitööd, ehituse peatöövõtt ja kinnisvaraarendus. Pikkade tegutsemisaastate jooksul oleme saavutanud klientide usalduse – oleme olnud suuremate kütusemüüjate hoolduspartner viimased 8 aastat. Samuti kuulume Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Ehitusettevõtjate Liidu liikmete hulka.

Saavutame tulemusi ühtse meeskonnana ja tagame töö teostamise vastavalt tellija soovidele.

Meie professionaalsed töötajad omavad pikaajalist töökogemust ja on orienteeritud ehitusprojektide õigeaegsele ja kvaliteetsele elluviimisele. Järgime ehitusvaldkonna häid tavasid.

Tegutseme innovaatiliselt.

Peame oluliseks luua oma klientidele täiendavat väärtust läbi kaasaegsete ja uuenduslike lahenduste. Meie poolt arendatud Lille 55 on esimene päikesejaamaga korterelamu Pärnus. Parema hooldusteenuse pakkumiseks oleme loonud tarkvaralahenduse THS, mis võimaldab veelgi mugavamalt ja operatiivsemalt klientide ootusi täita.

AS SA.MET tegutseb alates 1991. aastast ja pakub erinevaid ehitusalaseid teenuseid.

Ajalugu

Algus

Kasv

Rekordilised aastad

Muudatused turul ja uus fookus

Tütarettevõte

Brändiuuendus

Täiendav kvaliteedimärgis

Tallinna kontori avamine

Kinnisvaraarendus

25 aastat usaldust

Tänapäev

Meie teenuste alustaladeks on usaldus, teenuse sisu ja kvaliteet.

Väärtused

Ausus ja usaldus – hindame kõrgelt oma töötajaid, kliente, koostööpartnereid ja alltöövõtjaid. Usaldame neid, peame lubadustest kinni ja eeldame sama ka vastaspoolelt.

Pikaajalistele koostöösuhetele orienteeritus – väärtustame kliente, kes on usaldanud  meid pikaajaliselt. Usume, et koostööst tekkiva sünergia pinnalt sünnivad parimad lahendused.

Paindlikkus – tähtsustame klientide soove, pakkudes paindlikke lahendusi. Hindame klientide aega ja oleme kvaliteetse töötulemuse nimel valmis maksimaalselt pingutama.

Uuendusmeelsus – töötame pidevalt selle nimel, et meie pakutavad lahendused oleksid kaasaegsed, uuenduslikud ja kestaksid kaua.

Pakume kliendikeskseid ehituslikke lahendusi ja pühendume parima tulemuse saavutamisele.

SA.METi juhtimispõhimõtted ja panus ühiskonda

Oleme müünud usaldust 25+ aastat ja oleme selle üle uhked. Peame väga oluliseks vastutustundlikku tegutsemist, millest lähtuvalt järgime oma igapäevases töös kindlaid juhtimispõhimõtteid, väärtustame keskkonda ja tähtsustame tööohutust.

Ehitusettevõttena pöörame suurt tähelepanu oma tegevusest tulenevate kahjulike keskkonnamõjude vähendamisele, soovides tagada inimväärse elukeskkonna tulevastele põlvedele. Peatöövõtjana ehitatud objektidel panustame energiasäästu, pakkudes kaasaegseid energialahendusi. Oleme uuendusmeelsed – kaasajastame pidevalt oma protsesse ja soovime, et kõik meie tööd saaksid tehtud tänapäevaselt ning veelgi enam, et oleksime paar sammu ees. Võimalusel integreerime oma projektidesse innovatiivseid keskkonnasäästlikke lahendusi.

Juhtimine ja töökeskkond. Tähtsustame töökeskkonna ja juhtimise rolli tulemuste saavutamisel ja meeskonnatöös. Pöörame suurt rõhku tööohutusele, hoiame oma võtmetöötajaid ja panustame nende heaolusse. Meie töötajate keskmine tööstaaž on 10 aastat ja iga töötaja on oma valdkonna kogenud ekspert.

Kahe Silla Jooks. Ehitusettevõttena oleme materiaalse keskkonna loojad, kuid sellest veelgi tähtsamal kohal on inimesed, kes loodut kasutavad. Usume, et terve inimene on õnnelik inimene, seetõttu oleme endale eesmärgiks seadnud toetada töötajate terviseedendust  ja tervisesporti laiemalt. Oleme iga-aastased Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooksu toetajad ja koostööpartnerid alates 2011. aastast. Tegemist on kõige suurema rahvaspordiüritusega Pärnumaal, mis pakub tegevust ja liikumisrõõmu tervele perele, ürituse raames toimuvad lisaks põhijooksule ka lastejooksud, noortejooksud, ratastoolisõit ja kepikõnd.