Ettevõttest

AS SA.MET on 1991. aastal loodud pereettevõte

 

Ettevõte sai alguse 1991. a, mil alustasime tehnosüsteemide ja betoonitöödega. Aja jooksul lisandusid siia veel ka tanklate ehitus ja kinnisvaraarendus. Oleme üks suuremaid ehitusettevõtteid Pärnumaal. Teostame töid üle Eesti. Omame kontoreid nii Pärnus kui ka Tallinnas.

Meie siht on alati olnud tulevikku suunatud. Otsime nutikaid lähenemisviise ja soovime muuta ehitustegevuse abil inimeste elu paremaks. Pöörame tähelepanu sellele, milline saab olema elukeskkond meie tulevaste põlvede jaoks. Hoiame pidevalt silmad lahti, et leida uusi keskkonnasõbralikke ja innovaatilisi projekte, kuhu investeerida.

30 tegutsemisaasta jooksul on meie tegemisi mitmel korral ka laiemalt märgatud. 2018. aastal pälvisime Eesti konkurentsivõimelisima väike- ja keskettevõtte tiitli. Samal aastal võitsime Äripäeva Ehitusettevõtjate TOPi nii üle-eestilises arvestuses kui ka Pärnumaal. Oleme Eesti gasellettevõte 2019 ja Edukas Eesti Ettevõte 2014-2018.

 

 

 

Meie aluspõhimõteteks on koostöö, partnerlus ja usaldus

 

Pereettevõttena peame tähtsaks, et koostöösuhted oleksid mõlema osapoole jaoks usaldusväärsed ja toimivad. Eelistame projekte, kus saame kasulikud olla püsivalt. Pakume ehitusteenust eelkõige äriklientidele ja teostame töid nii peatöövõtja kui partnerina. Teeme tihedat koostööd kõigi Eesti tanklakettidega ning pea kõigi suuremate ehitusettevõtetega. Oleme Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja ning Eesti Ehitusettevõtjate Liidu liige.

 

Saavutame tulemusi ühtse meeskonnana ja tellija soovidest lähtuvalt

 

Kõik meie töötajad on pikaaegse töökogemusega eksperdid omal alal. Paljud neist on meie ettevõttes töötanud juba enam kui 10 aastat, hoolitsedes igapäevaselt selle eest, et kokkulepitud tööd valmiksid õigeaegselt ja kvaliteetselt. Järgime ehitusvaldkonna häid tavasid. Toetame inimlikke väärtusi ja väärtustame inimest.

 

Oleme uuendusmeelsed

 

Meie peamised tegevusvaldkonnad on ehitus ja kinnisvaraarendus. Rajame ja renoveerime tehnosüsteeme, ehitame ja hooldame tanklaid ja teenindusjaamasid ning arendame uusi korterelamuid. Eelistame olla samm eespool tänastest lahendustest. Ehitus on küll traditsiooniline valdkond, kuid see ei tähenda, et siin ei saaks rakendada tänapäevaseid ja nutikaid meetodeid, olgu nendeks siis uued energiat säästvad süsteemid või nutirakendused, mis igapäevast tegevust toetavad.

Meie loodud tarkvaralahendust THS kasutavad igapäevase töövahendina nii meie kliendid kui ka me ise. See aitab säästa kõigi osapoolte aega ja hallata tööde tellimist ja teostamist senisest nutikamalt.

 

Väärtustame häid koostöösuhteid ja tulevikulahendusi, mis muudavad inimeste elu paremaks.

Ajalugu

Algus

Kasv

Rekordilised aastad ja muutused turul

Uued suunad ja uus nägu

Nutikas teenuste haldus

SA.MET 25

Auhinnad, tunnustused ja klientide usaldus

Uued kodud Pärnu peredele

Investeeringud

SA.MET – koostöös 30 aastat

Koostöös 30 aastat oleme ehitanud avalikke objekte, ärihooneid ja uusi kodusid

Meie väärtused

Hindame kõrgelt koostööd oma töötajate, klientide ja partneritega.

Usaldame, peame kinni lubadustest ja ootame vastaspoolelt sama.

Usume, et pikaajaline partnerlus on kõige parem võti heade tulemuste saavutamiseks.

Ehitusettevõtjana mõtleme alati ka sellele, et meie lahendused oleksid keskkonda säästvad.

Katsetame nutikaid lahendusi, oleme uuenduslikud ja pingutame ühise selle nimel, et tellija oleks rahul ja tulemused kestaksid kaua.

Ehitusettevõtjana on meie vastutus mõelda ka inimestele, kes hooneid kasutavad

SA.METi juhtimispõhimõtted ja ühiskondlik panus

 

Oleme müünud usaldust ehituse alal nüüdseks juba ligemale 30 aastat. Oleme küll materiaalse keskkonna loojad, kuid sellest tähtsamaks peame inimesi, kes rajatud hooneid kasutavad või nendes elavad.

 

Oleme pereettevõte ja see peegeldub ka meie ettevõtte juhtimises, tegevustes ja väärtustes. Hoiame oma töötajaid ja panustame nende heaolusse. Hoolime töökeskkonnast ja tööohutusest. Tõhustame protsesse, digitaliseerime ja optimeerime.

Paneme igapäevaselt rõhku oma tegevusest tulenevate kahjulike keskkonnamõjude vähendamisele. Investeerime energiasäästu ja kaasaegsetesse energialahendustesse. Tähtsustame vastutustundlikku käitumist ehituse alal ja panustame ühiskondlikesse tegevustesse laiemalt.

Aastate jooksul oleme toetanud mitmeid spordi- ja rahvaüritusi nagu Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooks, Pärnu Suupilli Festival, Rõõmsate Laste Festival, Tõrva Loits, Vapruse Jalgpalliklubi jne.

Koostöös jõuame rohkem

Hoiame au sees sporti ja peame lugu kultuurist. Hindame kõrgelt ning toetame inimesi ja organisatsioone, kes teistele häid emotsioone, liikumisrõõmu ja meeldejäävaid elamusi pakuvad.