Uued korterelamud Pärnus

Kodud, kus on hea elada

Meie kinnisvaraarendus sai alguse soovist mitmekesistada kohalike Pärnu elanike koduvalikuid. Arendame uusi kortermaju, kus kohtuvad praktilisus ja mugavus ning kus on hea elada. Uute elamute arendamisel pöörame eelkõige tähelepanu kaasaegsele planeeringule, energiatõhususele ja asukohale – et kõik oleks käe-jala juures ja seda just kohaliku inimese vaatevinklist. Kõigis uutes majades, mis meie käe läbi on valminud, on kasutatud uuenduslikke ehituslahendusi, alates energiasäästmisviisidest ja materjalidest, lõpetades nutikate hoiuruumide ja terviklike õuealadega.

Kaasaegsed lahendused, parem elukeskkond, uue põlvkonna kodud

Uued kodud Pärnus

Valminud kodud

Ärikinnisvara

Miks valida uus kodu Pärnus meie uusarenduste seast

 • icon Praktilised ja mugavad asukohad
 • icon Avarad ja kaasaegsed planeeringud
 • icon Energiasäästlikud lahendused
 • icon Keskkonnasõbralik mõtteviis
 • icon Elukeskkonnad, kus on mõeldud kõigile

Oleme loonud uue kodu juba ligi 160 Pärnu perele

Meie soov on anda panus Pärnu linnaruumi ühtsemaks ja terviklikumaks muutmiseks. Uus maja ei tähenda meie jaoks vaid ehitist ennast, vaid ka kõike muud, selle juurde käib – ümberkaudne haljastus ja roheala, laste mänguväljakud, puhkepingid, hoiustamisruumid, parkimisalad jne.

Tõeline kodu on see, kus tunned end hubaselt ja mugavalt nii majas sees olles kui ka selle ümbruses.

Järjest rohkem inimesi eelistab omale valida kodu, mis on kesklinnale lähedal, kuid pakub ka võimalusi värskes õhus vaba aja veetmiseks. Mitmed meie uued korterelamud paiknevad kergliiklusteede vahetus ligiduses – et saaksid oma harjumuspärast spordiringi alustada otse kodumaja eest või selle lähedalt.

 • 180+

  arendatud korterit

 • 260

  arendamisel korterit

 • 12

  kortermaja arendust kokku

AS SA.MET – 30 aastat usaldust

Oleme ehitusega tegelenud 1991. aastast. Pärnu linna uute kortermajade rajamist alustasime 2016. a. Meie kortermajade valik on aastatega üha kasvanud ja lähiaastatel täieneb see veelgi.

Soovime, et tunneksid end oma uues kodus võimalikult hästi, kus kõik on nutikalt paigas ja kulud on taskukohaselt madalad.

Kortermaju arendame koostöös Ülejõe Arendus OÜ-ga.

Oja 118

Praktiliste sise- ja välislahenduste poolest silmapaistev korterelamu Ülejõe piirkonnas.

Loe rohkem

Lillepargi II maja

Ideaalne elukeskkond noortele Pärnu peredele ja inimestele, kes soovivad kaasaegset kodu nautida Räämale iseloomulikus rahulikus keskkonnas.

Loe rohkem

Lille 55

Päiksepoolsete rõdudega avarad korterid, mis on ideaalsed ka suurematele peredele.

Loe rohkem

Lillepargi I maja

Maast laeni akendega ja kaasaegse planeeringuga maja, mis sobib ideaalselt ümbritsevasse rahulikku ja rohelisse aedlinnamiljöösse.

Loe rohkem

Oja 71

Uus kaasaegne elurajoon, kus on rõhku pööratud nii moodsatele mugavustele kui ka nutikalt planeeritud linnaruumile.

Loe rohkem

A. H. Tammsaare 22b

Päikseküllased kodud suvepealinna puiesteel.

 

MyGames tennise demoväljak

Täielikult automatiseeritud iseteeninduslik tenniseväljak Pärnu rannarajoonis.

Loe rohkem

Vesinikutankla ja tootmishoone

Innovaatiline vesinikutankla projekt otse Via Baltika trassi ääres, mille vahetus läheduses on Fortumi elektri- ja soojuse koostootmisjaam ning Paikre prügila, koos Eesti suurima päikesepargiga.

Loe rohkem

Metsa 20 korterelamu

Uued ja modernsed korterid Papiniidus, Mai rajoonis.

Niidu 1c

Niidupargis algab kodu kaugemalt kui sinu isiklik korteriuks. Majade ümbrust hakkab kaunistama haljastatud õueala, kus on lastel hea mängida ning kust leiab puhkepingid, pinksilaua, mänguväljakud erinevas vanuses lastele, jalgrataste parkimiskohad ja rohealad.

Oja 69

Elamurajooni suurimaks väärtuseks on roheline mõtteviis ja elukeskkond, mis austab ühel ja samal ajal nii loodust kui ka elanikke. Niidu park kuulub 20-hektarilise Niidu maastikukaitseala hulka, kus asuvad vanametsade vääriselupaigad ja pesitseb mitmeid linnuliike.