Uudised

Valmis näidiskorter Niidupargi elurajoonis

12.12.2023

Niidu 1c kortermajas on sisekujundajate Laili Allmaa ja Piret Partsi käe all valmis saanud uus Niidupargi näidiskorter, millega saab tulla tutvuma. Eripakkumine – kõik, kes ostavad enne 31.01 korteri 2024. a kevadel valmivasse Oja 69 majja, saavad lisatasuta valida siseviimistluse Premium-paketi väärtusega 4500 eurot, mis sisaldab näidiskorteris kasutatud keraamilisi plaate, seinavärvide eritoone, massiivraamiga siseuksi ja kvaliteetset sanitaartehnikat.

 

Niidupargi näidiskorter

Niidupargi näidiskorter Niidu 1c majas on kujundatud helgetes toonides. Sisekujunduse autoriteks on Laili Allmaa ja Piret Parts Mööblisahvrist.

Põrandaid katab kvaliteetne hele tammeparkett, millele lisavad aktsenti skandinaavialikes toonides seinad. Premium-paketti kuuluvad massiivsed hallid Haapsalu Uksetehases toodetud siseuksed. Vannituba on kaetud marmorit imiteerivate keraamiliste plaatidega. Heledale vannitoale lisavad nüanssi valgustusega peegel ning kuldsetes toonides dušš ja segisti.

Näidiskorteri köögi ja garderoobi on valmistanud Trinity Sisustus, kellel on kõigile Niidupargi koduostjatele eripakkumine. Köögitehnika on valitud Electroluxilt. Hele pliit ja ahi sulanduvad ideaalselt kokku üleni valge maast laeni ulatuva köögimööbliga.

Eritellimusel valminud garderoob mahutab kõik vajaliku – üleriided, jalanõud jne. Näidiskorteri esikumööbli sisse on tekitatud nutikas avatud riiul, kuhu saab panna võtmed, koti ja muu tarviliku.

Uued kodud Pärnus, kus on hea elada

„Niidupargi elurajoon on arendatud põhimõttel, et kodu algab siin palju kaugemalt kui isiklik korteriuks. Palju rõhku oleme pannud õuealale ja hoovile, kuhu oleme rajanud rikkaliku haljastuse, eri vanusele mõeldud mänguväljakud ja puhkealad. Koostöös sisekujundajatega oleme hubasust loonud ka kortermajade koridoridesse,“ ütleb Niidupargi arenduse esindaja Janno Metsa.

Kõige eest on hoolitsetud, et saaksid end tunda hästi

Niidupargi elurajooni tuleb kokku 6 kortermaja. Hetkel on käimas kolmanda maja ehitus ja teise etapi ettevalmistustööd. Hoonete energiaklass on A.

Niidupargi korterid on 1-4toalised, kvaliteetse siseviimistlusega ja läbimõeldud planeeringuga. Igal korteril on oma rõdu või terrass. Korterites on ruumipõhiselt reguleeritav põrandaküte, soojustagastusega ventilatsioon, kõrged laed ja kolmekordsed aknad. Majas on lift ja õuealal on videovalve. Kortermajal on mobiilse juhtimisega videofonolukk, mis edastab korterisse nii pilti kui ka heli.

Korterile lisaks saab osta panipaiga ja autokoha tõkkepuuga parklas, mis avaneb puldi, mobiili ja auto numbrituvastusega. Majade juurde on rajatud rataste varjualune, et jalgrattaid oleks mugav parkida.

Tule tutvuma!

Niidupargi näidiskorter ootab kõiki huvilisi tutvuma! Lepi kokku näidiskorteri külastus ja tule tutvu Premium-paketi materjalivalikutega.

Külastuseks võta ühendust maakleriga või tule kliendipäevale. Kinnisvaraeksperdi maaklerid vastavad hea meelega ka kõigile muudele küsimustele, mis puudutavad Niidupargi elurajooni.

 

“Tahame inspireerida ja julgustada sisustama oma kodu sügavama mõttega ja just enda jaoks – nii, et sellest saaks tõesti paik, kus on rahulik ja mõnus olla ning mis oleks heaks alguseks aeglasema ja jätkusuutlikuma elustiili juurde. Niidupargi näidiskorteritesse oleme valinud tooteid, mis loovad ilusaid hetki ja visuaalset naudingut igasse päeva.” – Laili Allmaa ja Piret Parts Mööblisahvrist

Kõik uudised